EMALJSKYLT, "Kemisk tvätt och färgning", Borgs Söners fabriker, Lund.

182174. EMALJSKYLT, "Kemisk tvätt och färgning", Borgs Söners fabriker, Lund.

Ca. 60x40 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 60x40 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 666