FIGURINLAMPA med FONTÄN, Art Nouveau-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

182166. FIGURINLAMPA med FONTÄN, Art Nouveau-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

Dekor med puttis och kruka. Lampskärm av glas.
Höjd 48 cm.

Bruksslitage. Funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Antal besök: 4 586