VETERANCYKEL, A-B O. KRAEPELIEN, Stockholm, 1930-tal.

182165. VETERANCYKEL, A-B O. KRAEPELIEN, Stockholm, 1930-tal.

Damcykel, delvis med original detaljer.

Åldersslitage, däcken spruckna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 091