BORD med marmorskiva. Lysberg, Hansen & Therp, Köpenhamn. 1900-tal.

182130. BORD med marmorskiva. Lysberg, Hansen & Therp, Köpenhamn. 1900-tal.

Bord med vågformad kant och skiva i marmor. Metallskodd bordskant. Ettikettmärkt Lysberg, Hansen & Therp, Köbenhavn, 5470/92
Höjd, 52 cm
Diameter, ca 49,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 52 cm
Diameter, ca 49,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 301