SOFFBORD, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

182120. SOFFBORD, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

På hjul, med 2 lådor till förvaring
Längd 131, bredd 80, höjd 43 cm.

Smärre slitage och repor samt mindre nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 089