PELARBORD, svart, 1800/1900-tal.

182119. PELARBORD, svart, 1800/1900-tal.

Diameter 48, höjd 88 cm.

Slitage och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48, höjd 88 cm.

Slitage och sprickor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 452