Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BERTA HANSSON. olja på pannå, "risbärerskor", signerad BH.
182094. BERTA HANSSON. olja på pannå, "risbärerskor", signerad BH.
31 x 39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 39 cm.
Nyköpings Auktionsverk
1 249