PER-ERIK HAGDAHL. akvarell, "Restaurant Chartier, Paris", signerad, 1978.

182091. PER-ERIK HAGDAHL. akvarell, "Restaurant Chartier, Paris", signerad, 1978.

21 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 883