SKJUTBANA, "Sport-Trainer, Mystery shooting Gallery". Technofix, Tyskland, 1960-tal.

182071. SKJUTBANA, "Sport-Trainer, Mystery shooting Gallery". Technofix, Tyskland, 1960-tal.

Originalkartong och pricktavlor. Längd 80 cm.

Funktionell. Kartong med slitage och mindre revor. Spricka i skyddsplast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 197