JULTALLRIKAR, 8 st Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl, 1900-tal.

182055. JULTALLRIKAR, 8 st Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl, 1900-tal.

1964, 1967, 1976, 1977, 1984
samt
1958, 1961, 1962.

Slitage, 1967 med bottenringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1964, 1967, 1976, 1977, 1984
samt
1958, 1961, 1962.

Antal besök: 573