BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

182018. BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

Fanerad med alm och flambjörk. Fyra lådor. Längd 109, bredd 45, höjd 107 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 588