JUNGFRUFLASKOR, 8 st, 1900-talets mitt.

181991. JUNGFRUFLASKOR, 8 st, 1900-talets mitt.

Med 6 snapsglas
Flaskornas höjd: 12,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 6 snapsglas
Flaskornas höjd: 12,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 686