BERTIL ALMLÖF. "Kråkor i regn". Färgträsnitt. Signerad och daterad -82. Numrerad 32/40.

181978. BERTIL ALMLÖF. "Kråkor i regn". Färgträsnitt. Signerad och daterad -82. Numrerad 32/40.

34 x 50 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 50 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 894