SKRIVBORDSSET, Gusum, kulmodell, 5 delar.

181865. SKRIVBORDSSET, Gusum, kulmodell, 5 delar.

Ljusstakar höjd 9,5 cm. Pennlådans längd 22 cm. Stämplat Gusums bruk.

Bläckställets gångjärn skadat. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806