COASTERS, 5 st, mässing samt trä, Skultuna.

181790. COASTERS, 5 st, mässing samt trä, Skultuna.

Coasters för flaskor. Höjd ca 9 cm.

3 st i originalförpackning. 4 med mindre bruksslitage, en med kraftigt slitage samt stötskador på trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 384