JOHAN LEKSELL. olja på duk, getter, 1915.

181764. JOHAN LEKSELL. olja på duk, getter, 1915.

39 x 29 cm.

Smärre krackeleringar och ett litet färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 29 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 485