TOALETTUPPSATS, 14 delar, silver och glas, 1900-talets mitt.

181727. TOALETTUPPSATS, 14 delar, silver och glas, 1900-talets mitt.

Höjd 3 - 14 cm.

Monogram, nagg samt bucklor. Snarlika.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 - 14 cm.

Antal besök: 1 024