SABEL, m/1899.

18164. SABEL, m/1899.

Längd 92 cm.

Slitage, skador. Balja saknas. Senare klinga, möjligen för övning.

Gör en kostnadsfri värdering!
18164. SABEL, m/1899.

Längd 92 cm.

Antal besök: 1 674