GOLVARMATUR I mässing/trä. 2 st. 1900-talets andra hälft.

181614. GOLVARMATUR I mässing/trä. 2 st. 1900-talets andra hälft.

Utsirad lampfot och stång med träpartier
Höjd, 130 cm
Lampskärmar medföljer.

Bruksskick med avskav
Ej funktionstestad för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 130 cm
Lampskärmar medföljer.

Bruksskick med avskav
Ej funktionstestad för el.

Antal besök: 585