FIGURIN, porslin, Made in Italy, 1900-tal.

181602. FIGURIN, porslin, Made in Italy, 1900-tal.

Leopard med leopardunge, längd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 302