JAN BRAZDA. "Figurkomposition", olja på pannå, sign.

181526. JAN BRAZDA. "Figurkomposition", olja på pannå, sign.

28x32.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x32.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 670