BOKHYLLA i jakaranda. 3 delar, 1960-tal.

181482. BOKHYLLA i jakaranda. 3 delar, 1960-tal.

Tredelad bokhylla med underdel med 2 lådor, central del med 2 skåp, 3 hyllplan och vitrindel med glashylla och glasdörrar samt överdel med två hyllplan.
Underdel, höjd, 16 cm, djup, 24 cm
Central del, höjd, 138 cm, djup, 40cm
Överdel, höjd 30 cm, djup, 24 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 887