SEXTANT, Husun, Henry Hughes & son Ltd. London, 1900-tal.

181477. SEXTANT, Husun, Henry Hughes & son Ltd. London, 1900-tal.

No.32323, i trälåda.

Slitage, ej genomgånget, trälåda med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

No.32323, i trälåda.

Antal besök: 3 168