SEKRETÄR, IKEA, Alve, 1900-tal.

1814685. SEKRETÄR, IKEA, Alve, 1900-tal.

Vit. Längd ca 81 cm. Bredd ca 57 cm. Höjd ca 102 cm.

Smärre bruksslitage. Repor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 756