TEKOPPAR, porslin 8st, Gustafsberg 1839-1860 tal.

181458. TEKOPPAR, porslin 8st, Gustafsberg 1839-1860 tal.

8 st koppar och 6 st fat med förgylld dekor och ljusgrön färg.

smärre ålders och bruksslitage, förgyllning något nött på vissa ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 607