VÄGGTALLRIKAR samt PLAKETT, 8 delar, Bl a Rörstrands jultallrikar 1921-22, Stockholmsutställningen 1897 samt Carl XV plakett.

181347. VÄGGTALLRIKAR samt PLAKETT, 8 delar, Bl a Rörstrands jultallrikar 1921-22, Stockholmsutställningen 1897 samt Carl XV plakett.

Diameter 11,3 - 25,6 cm.

Slitage, nagg, tillverkningsdefekter samt spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 11,3 - 25,6 cm.

Antal besök: 726