TAVLOR, 3 st , Bror Bonfils, Danmark, 1950-tal.

181279. TAVLOR, 3 st , Bror Bonfils, Danmark, 1950-tal.

2 st Med sigill
23 x 23 cm.

Slitage, se bild !

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st Med sigill
23 x 23 cm.

Slitage, se bild !

Antal besök: 12 657