LJUSSTAKAR 2 st, mässing, 1800/1900-tal.

181277. LJUSSTAKAR 2 st, mässing, 1800/1900-tal.

Fot med dekor av lejonhuvuden och tassar.
Höjd ca 36 cm.

Kompletterad, bestående av delar från olika enheter sammansatta till ljusstakar.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36 cm.

Slitage.

Antal besök: 659