SVÄRD, " Katana ", Japan, 1900-tal.

181228. SVÄRD, " Katana ", Japan, 1900-tal.

Svärd i damaskerat stål, 1900-tal
Längd 109 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 109 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 563