MEDALJER från karnevaler/spex i Lund. 23 st. 1900-talets andra hälft.

181213. MEDALJER från karnevaler/spex i Lund. 23 st. 1900-talets andra hälft.

Medaljer i bemålad medalj och olika utförande på band.
Några med inskriptioner över årtal
Medföljer, en plakett från Kooperations Idrottsförbundets Mästerskap 1953 samt plakett från Svenska gymnastik och idrottsförbundet.

Bruksslitage
Låda medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Låda medföljer.

Antal besök: 1 439