NATTDUKSBORD, 1 par, 19/2000-tal.

181208. NATTDUKSBORD, 1 par, 19/2000-tal.

Längd 46, bredd 47, höjd 77 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 469