SKÄNK, ek, 1900-tal.

SKÄNK, ek, 1900-tal.
181179. SKÄNK, ek, 1900-tal.

Längd 159, bredd 57, höjd 133 cm.

Bruksslitage. Spegeluppsats lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
181179. SKÄNK, ek, 1900-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 286