SUPKOPPAR i silver i original träask. Ett par. Elona. Signerade Elon Arenhill.

181131. SUPKOPPAR i silver i original träask. Ett par. Elona. Signerade Elon Arenhill.

Ett par suppkoppar i svenskt silver med stämplad kant
1 st stämplad, SSA, design Elov Arenhill, ELONA, M (Malmö), svensk kattfot, 925, N10 (1987), sterling
1 stSSA, design Elov Arenhill, ELONA, M (Malmö), svensk kattfot, 925, N10 (1987), 999/000, Finsilver
Ask mahognybetsad med träfattning.

Bruksskick med repor på kopparnas undersida och asken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 028