Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, Bergboms modell G-34, 1900-talets senare hälft.
18113. GOLVLAMPA, Bergboms modell G-34, 1900-talets senare hälft.
Total höjd ca 154 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd ca 154 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 389