Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Bord
BORD SAMT HALLBYRÅ, 1950/1960-tal, teak/jakaranda.
181121. BORD SAMT HALLBYRÅ, 1950/1960-tal, teak/jakaranda.
Höjd 48 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 48 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
709