LEKSAKSBILAR och TRAKTORER, cirka 50 delar, 1900-talets andra hälft.

181045. LEKSAKSBILAR och TRAKTORER, cirka 50 delar, 1900-talets andra hälft.

Plast och metall, olika modeller och storlekar.

Slitage, en del med defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, en del med defekter.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 067