LJUSSTAKAR, mässing , 1 par Skultuna.

181041. LJUSSTAKAR, mässing , 1 par Skultuna.

Höjd 17 cm. Stämplade i botten SKULTUNA, 1611, Nr 134.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 445