SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad med förgyllningar.

181014. SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad med förgyllningar.

Längd 87, bredd 47, höjd 104 cm.

Krackeleringar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 483