BORD, teak med bakelitskivor, 1900-talets mitt, märkt treman.

181006. BORD, teak med bakelitskivor, 1900-talets mitt, märkt treman.

Längd 90-151, bredd 55, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 782