AXEL FRIDELL. Porträtt av kapten Wessman på Valla. Torrnålsgravyr. Signerad och daterad i plåten samt handsignerad.

180973. AXEL FRIDELL. Porträtt av kapten Wessman på Valla. Torrnålsgravyr. Signerad och daterad i plåten samt handsignerad.

Plåtens storlek 30 x 16 cm.

Blad gulnat.

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtens storlek 30 x 16 cm.

Blad gulnat.

Axel Fridell (1894–1935)

Antal besök: 884