UTRDAGSSOFFA, 18/1900-tal.

UTRDAGSSOFFA, 18/1900-tal.
180957. UTRDAGSSOFFA, 18/1900-tal.

Vitmålad. Spjälad rygg. Längd 189, bredd 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 720