SITTMÖBEL, 2-sits, skinn, krom, jakaranda, 1960/1970-tal.

180949. SITTMÖBEL, 2-sits, skinn, krom, jakaranda, 1960/1970-tal.

Hjul på frambenen, längd 163 cm.

Bruksslitage samt liten fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 516