Auktionshuset Kolonn
Konst
Övrigt
FIGURIN, snidat och bemålat trä, monogramsignerad S.L.
180805. FIGURIN, snidat och bemålat trä, monogramsignerad S.L.
Höjd ca 20,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 20,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
573