MAJA BEREZOWSKA. Konversation Akvarell. Signerad och daterad -57.

180763. MAJA BEREZOWSKA. Konversation Akvarell. Signerad och daterad -57.

18x24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x24 cm.

Antal besök: 1 165