Klocka i gulmetall med resårrem märkt REMA
Urtaval märkt, Henex, 17 jewels, automatic, incabloc, waterprotected, Swiss
Boetten märkt, incabloc, automatic, antimagnetic, stainless steel back, waterprotected.
Bruksskick med repor
El funktionstestad.
Bruksskick med repor
El funktionstestad.