PARTI GLAS, 19 delar, bland annat flaskor, fyllehund och pluntor.

18069. PARTI GLAS, 19 delar, bland annat flaskor, fyllehund och pluntor.

Bestående av bland annat:
10 flaskor varan några med lövdekor med text som exempelvis "Mocca", "Apelsin" och "Cognac".
Fyllehund.
3 dricksglas med bland annat monogram.
3 pluntor.
Flaska med tillhörande dricksglas med dekor av trana.
Höjd 9 - 29 cm.

Bruksslitage, slitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:
Fyllehund.
3 pluntor.
Höjd 9 - 29 cm.

Antal besök: 1 546