ARNE ANDERSSON. Rådjur vid sjö. Olja på duk. Signerad Arne Andersson.

180603. ARNE ANDERSSON. Rådjur vid sjö. Olja på duk. Signerad Arne Andersson.

60 x 90 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 273