PARTI KERAMIK, 4 delar, bland annat SYKO och Rörstrand.

180601. PARTI KERAMIK, 4 delar, bland annat SYKO och Rörstrand.

Uppläggningsfat, delvis blå, Rörstrand.
Fiskfat, turkosgrön, krukmakaren KN Höganäs.
Fiskfat, lila, Bo fajans, 1030/105.
Fiskfat, grön, SYKO.
Längd ca 34,5 - 46 cm.

Krackelyrer. Nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiskfat, grön, SYKO.
Längd ca 34,5 - 46 cm.

Krackelyrer. Nagg. Slitage.

Antal besök: 6 919