Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
FOTORAM, Chicago portrait company, 1900-talets första hälft.
180597. FOTORAM, Chicago portrait company, 1900-talets första hälft.
Höjd ca. 60 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 60 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 305