MODELLBYST med HATT, Battersby & Co, London samt FLUGA, 1900-tal.

180553. MODELLBYST med HATT, Battersby & Co, London samt FLUGA, 1900-tal.

Byst, höjd ca. 48 cm.

Slitage, skador på byst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byst, höjd ca. 48 cm.

Slitage, skador på byst.

Antal besök: 957